Święta,

Dziś mam roczek ..... i mam dla Was prezent

poniedziałek, października 27, 2014 InesWorld 107 Komentarzy


Była niedziela 27 październik 2013 roku około godziny 16:12 kiedy Ines usiadła do komputera 
i zaczęła coś pisać. Jej mąż spoglądał na nią co jakiś czas zastanawiając się….."no nie mogę z czym ta moja kobietka znowu tak walczy ?!"
Ines jest typem domatorki wpatrzonej w swojego męża i dzieci z odrobiną szaleństwa płynącego gdzieś cienkimi kanalikami jej żył. Może dlatego jeśli kocha to całym sercem i jeśli coś zaczyna robić to stara się to robić jak najlepiej. A szaleństwo to chyba jakieś pozostałości z czasów, gdy Ines piękna i młoda walczyła z całym światem próbując odnaleźć siebie i swoje miejsce w świecie na tysiące przeróżnych sposobów ;)
       Po kilku godzinach zmagań przy komputerze nacisnęła przycisk OPUBLIKUJ i dokładnie w tym momencie pojawił się pierwszy post na blogu INES WORLD :)
Jednak w tych kilku początkowych postach na blogu Ines czuła jakieś braki . Czego mi brakuje...?- zastanawiała się. Przez całe życie jej największą pasją była muzyka. I pomimo tego, że zawsze największym uczuciem darzyła tą o trochę ciężkim brzmieniu fakt ten nie wyznaczał jej granic w kochaniu innych nutek.
I dokładnie w momencie, gdy w jej głowie zaświtał pomysł powiązania dwóch pasji Ines poczuła, że to co wymyśliła ma sens. Muzyka i Nail Art :) Od tego momentu w każdym poście Ines pojawiał się utwór który miał dla niej wyjątkowe znaczenie.

Nie było momentu żeby Ines nie czuła pomocy ze strony bliskich.
Jej niesamowita córka robiła magiczne zdjęcia tego co tworzyła grymasząc czasami: "Jejku mamo znowu ruszasz ręką, w gips mam Ci ją włożyć !!!"
Jej mąż i syn robili jej niespodzianki tworząc miejsce gdzie mogła rozwijać swoją pasję i mówiąc gdy przybiegała z laptopem: "Tak, to niezły pomysł i małe dzieło w które włożyłaś odrobinę siebie !!"
Ale ogromnie ważne stały się też dla Ines słowa niesamowitych istot, które płynęły do niej z każdego zakątka świata dodając jej wirtualnych skrzydeł. Słowa napisane pod kolejnymi publikacjami albo wirtualne listy, które niespodziewanie zaczęła odbierać w swojej skrzynce sprawiały, że na jej twarzy pojawiał się gigantyczny uśmiech a czasami dzięki słowom, które pisały te niesamowite istoty po policzkach Ines płynęły łzy wzruszenia. Pewne słowa i osoby zapisały się w jej sercu już na całe życie. I tak właśnie minął rok.....

Czy to nie zakrawa na lekki obłęd, że pisze się o sobie w trzeciej osobie ?!  Nawet jeśli to nie zmienia faktu, że napisałam dokładnie to co się wydarzyło i dokładnie to co czuję
Kochani dokładnie dzisiaj mija rok od ukazania się mojego pierwszego posta i jest to dla mnie magiczne przeżycie.
Pragnę Wam PODZIĘKOWAĆ całym swoim sercem za wszystkie słowa jakie napisałyście bo są one dla mnie największą siłą napędową i motywacją do dalszego tworzenia.
DZIĘKUJĘ ♥

Oczywiście nie była bym sobą gdybym nie przygotowała dla Was malutkiej niespodzianki a do przygarnięcia z okazji 1 ROKU BLOGA jest dokładnie 25 nowiutkich buteleczek z lakierami.
Bardziej szczegółowe zdjęcia zestawu:)
5 szt. Lakiery Flormar nr. 026, M109, M106, M126, 021
6 szt Lakiery Lemax - 3 szt. marmurki i 3 szt. neony
5 szt. Lakiery Golden Rose nr.47,69,61,65,38
4 szt.  Lakiery UpGirls - nr. 124,125,126
4 szt. Lemax Hot Mini 
 Revlon - przyśpieszacz wysychania lakieru
oraz lakier Charm Limit 02Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie:

1. Być publicznym obserwatorem bloga InesWorld
2. Polubić InesWorld  na Facebooku 

3* Nieobowiązkowy- Obserwacja InesWorld na Instagram
4* Nieobowiązkowy- Umieszczenie osobnego posta na swoim blogu
5* Nieobowiązkowy- Umieszczenie baneru z podlinkowaniem do tego rozdania na blogu lub FB, innym dowolnym portalu
6. Zgłosić się w komentarzu pod postem konkursowym wg wzoru poniżej.
7. Odpowiedzieć na pytanie z uzasadnieniem: Moją największą pasją jest............

BANER DO UDOSTĘPNIENIA

Wzór zgłoszenia
1. Obserwuję blog jako : (nick)
2. Lubię na FB
jako: ( imię i dwie pierwsze litery nazwiska)
3. Mój adres e-mail:
4. Obserwuję na Instagram jako : TAK/NIE
5. Link do udostępnienia :
6. Osobny post: TAK/NIE
7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest..........

Regulamin 
 1.Konkurs trwa od dnia 27.10.20114 do dnia 27.11.2014 do godziny 23:59. Zgłoszenia przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę!
 2. Organizatorką i sponsorem zabawy jest InesWorld
 3. Zgłoszenia przyjmowane są w formie komentarza pod postem konkursowym 
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie wymagane warunki.
 5. Uczestnikami konkursu mogą być tylko osoby mieszkające na terenie Polski.

 6. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat o zgodę na udział w zabawie  poproś rodziców lub opiekunów.
 7. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę 1 osobę która w najbardziej niesamowity sposób odpowie na pytanie konkursowe ( bo właśnie dzięki takim pytaniom mogę poznać Was jeszcze lepiej :))
 8.  Wyniki ogłoszone zostaną w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu.
 9. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową, a wyniki zamieszczę na blogu.
10. Zwycięzca jest zobowiązany do kontaktu e-mailowego pod adresem iiw@poczta.fm w ciągu 5 dni od daty ogłoszenia wyników. 
11.Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
12. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do rozdania uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883)

13. Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów związanych z wysyłką nagrody. 


Buziaki
InesPodobne posty

107 komentarzy:

 1. Gratuluję bardzo rocznicy! i życzę kolejnych owocnych lat pracy nad blogiem :)
  Udziału w zabawie nie biorę bo zwyczajnie lakiery u mnie i tak zalegają :) Ale życzę powodzenia innym.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Obserwuję blog jako : AISAK.
  2. Lubię na FB jako: Katarzyna Ga
  3. Mój adres e-mail: katarzyna.garbarz@onet.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : nie mam insta :)
  5. Link do udostępnienia : nie
  6. Osobny post: nie
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją są w tym momencie chyba kosmetyki, wszystko co z nimi związane i prowadzenie bloga. Nigdy jako tako nie miałam jakiegoś szczególnego hobby, ale odkąd zaczęłam się interesować kosmetykami to właściwie wkońcu mogę powiedzieć, że jako tako mam swoją małą pasję :)

  Życzę Ci kolejnych udanych lat na blogu, wpadaj tutaj często :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie to zabrzmi dziwnie i może nawet wyjdę na snobkę, ale... połowę z tych cudeniek już mam :) Ale ogólnie w mojej kolekcji jest (stanowczo) za dużo lakierów, więc to nic dziwnego :)
  Blogowanie potrafi wciągnąć i dawać satysfakcję, nie wspominając o tym, że samemu można szybko stać się wielką fanką bloga kogoś innego. A radość z własnych czytelników - bezcenna :)
  Trzymaj się ciepło, oby było jeszcze wiele takich rocznic przed Tobą :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie blogowanie wciągnęło i to bardzo :) dziękuję za życzenia :)

   Usuń
 4. gratuluję rocznicy, oby takich świąt było jak najwięcej, życzę powodzenia :)
  post bardzo pięknie napisany, nawet miałam wrażenie, jakbym czytała książkę :D
  do rozdania z chęcią się zgłoszę, tylko ogarnę wszystkie niezbędne warunki ;) jak się okazało (a nie wiem, jak to się stało), jeszcze nie obserwowałam Cię na FB, ale właśnie to zmieniłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Miło mi będzie jeśli się przyłączysz do zabawy :) ja też mam tyły z FB :( i musze je koniecznie nadrobić :)

   Usuń
  2. zgłaszam się :)
   1. Obserwuję blog jako : Paulina Sadkowska
   2. Lubię na FB jako: Art Nails by Paulina
   3. Mój adres e-mail: paulinartnails@gmail.com
   4. Obserwuję na Instagram jako : TAK, jako paulinasadkowska
   5. Link do udostępnienia : http://paulinartnails.blogspot.com/ oraz https://www.facebook.com/pages/Art-Nails-by-Paulina/497760703661237
   6. Osobny post: TAK: http://paulinartnails.blogspot.com/2014/11/wibo-rock-with-my-manicure.html
   7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest oczywiście pazurkomaniactwo :). Od dawna przeglądałam blogi paznokciowe, które wszyscy dobrze znamy. Coś tam sobie działałam sama, malowałam swoje pazurki w różne wzorki, nabywałam przeróżne lakiery, jednak w życiu bym nie przypuszczała, że to aż tak mną zawładnie :). W końcu nadszedł taki czas, że po urodzeniu córeczki przyszło mi siedzieć w domu. Jak się domyślacie, zaczęłam poświęcać coraz więcej czasu na pazurki :). Pewnego dnia zmobilizowałam się na maxa, włączyłam bloggera i tak oto jestem teraz wśród wszystkich wspaniałych dziewczyn, z którymi mogę dzielić swoją pasję :). Oczywiście lubię robić także różne inne rzeczy, ale ta zdecydowanie wygrywa ze wszystkimi ;). Miało być króciutko, a się rozpisałam :).

   Usuń
 5. Wszystkiego najlepszego, obyś wciąż miała tyle niesamowitych pomysłów na zdobienia i ciągle nas zachwycała , buziaki :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D Dziękuję Izuniu, obiecuję że będę próbować :)

   Usuń
 6. 1. Obserwuję blog jako : Patuuem
  2. Lubię na FB jako: Patrycja Ma
  3. Mój adres e-mail: majkowskap@onet.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : http://patuuem.blogspot.com / info o rozdaniu po lewej str ;)
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest.......... Jazda konna! Od niemowlaka ciągnęło mnie do koni, zaczęło się od kupowania przez rodziców figurek koni na odpustach - oczywiście, kupowane na moje życzenie :D Gdzie tylko widziałam konia-zabawkę to musiałam go mieć! Kiedy byłam już trochę starsza, jakoś tak w podstawówce, wyciągałam od rodziców drobne, żebym chociaż miała na 15 minut lonży - tak zaczęła się moja przygoda z siodłem :) Kiedy skończyłam gimnazjum w końcu dopięłam swego i wykupiłam karnet i w końcu zaczęłam się bardziej na poważnie uczyć jazdy konnej! Teraz kiedy mam już te swoje 21 lat nie wyobrażam sobie, żebym miała przestać jeździć! Aktualnie znalazłam małą stajnię oddaloną ode mnie ok 15km, gdzie znajduję się kobyłka, którą pokochałam całym sercem <3 Zawsze gdy na niej jeżdżę uczy mnie czegoś nowego, a gdy idę po nią na padok to ochoczo do mnie przybiega :) mogłabym Ci o tym godzinami pisać ! :P a chyba miało być krótko hihi ;d no ale co ja poradzę, skoro jazda konna to moja największa pasja <3


  wszystkiego najlepszego ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! U mnie także mija roczek w blogosferze :)

  1. Obserwuję blog jako : Aleksandreta K.
  2. Lubię na FB jako: Aleksandreta
  3. Mój adres e-mail: aleksandreta.kontakt@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia :
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest muzyka, taniec, czytanie książek i oczywiście zajmowanie się moimi paznokciami. ;)

  Buziakuję :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Podobno najgorszy w życiu dziecka jest pierwszy rok ;-) Później podobno już leci z górki. Życzę Ci cały czas takiej samej radochy z prowadzenia bloga jaką masz teraz ;-) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D hihi mam nadzieję, że się nie wyłożę jak będę lecieć z tej górki Muniu :DDD Buziaki słonko :***

   Usuń
 9. Gratulacje i powodzenia w dalszym blogowaniu! ;-)

  1. Obserwuję blog jako : Jagodowa^^
  2. Lubię na FB jako: Jagodowa w świecie lakierów - Nail Art & Lacquers
  3. Mój adres e-mail: jagodowa00@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : banner www.jagodowa00.blogspot.com
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest.......... I tu w zasadzie może paść i wiele odpowiedzi, i jedna konkretna - czyli nic. Jestem bardzo dziwnym typem człowieka - interesuje mnie wszystko, a zazwyczaj wszystko znaczy nic. No dobrze, może nie wszystko, a wiele ;-) Pod tym "wiele" kryje się oczywiście ozdabianie paznokci, czytanie książek, zbieranie (i noszenie) biżuterii, strzelanie z łuku, trochę tańca i trochę podróży... ach i jeszcze góry! Dodałabym jeszcze muzykę, ale nie wiem czy słuchanie muzyki można nazwać jakąś pasją. Nie jestem osobą, która jedną konkretną rzeczy wywyższa ponad inne, więc wszystkie rzeczy, które wymieniłam wyżej są moimi małymi pasjami na równi ze sobą wzajemnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę kolejnych lat z nami! :)
  Nagroda spora, ale żal by mi było je po prostu wsadzić do szufladek i nie używać, gdybym jakimś niesamowitym cudem wygrała. Powodzenia dziewczyny! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. 1. Obserwuję blog jako : Yasinisi
  2. Lubię na FB jako: Marta Śn...
  3. Mój adres e-mail: sniezynka7@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK (yasinisi82)
  5. Link do udostępnienia : banner http://yasinisi.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest.. No i tu mam dylemat.. Jeszcze jakiś czas temu nie zastanawiałabym się ani chwili i odpowiedziała: jeździectwo. To było całe moje życie przez 18 lat. Treningi, zawody, całe dnie w stajni.. Teraz ze względów zdrowotnych niestety już nie jeżdżę, ale za to nadal kocham sport :) Fitness, bilard, nurkowanie.. Nie wyobrażam sobie bez tego życia.. No ale od jakiegoś czasu jest też blog i malowanie paznokci, które wciągnęły mnie na maxa.. O czytaniu książek nie wspominając ;)
  Tak więc nie będę wybierać i powiem, że moją największą pasją są: sport, nail art i czytanie książek :)

  Ps. Gratuluję roczku i życzę wielu kolejnych lat w blogosferze.. Zobaczysz.. Ani się obejrzysz jak miną dwa, trzy, cztery lata.. ;) Wiem coś o tym :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ines, gratuluje kochana! Piekne dzielo stworzylas, ale jest tak jak piszesz, milosc dodaje barw i sprawia,ze wszystko sie moze zdarzyc :)
  1. Obserwuje jako fife fantsi nails
  2. lubie na FB jako fife fantasi nails
  3. moj email: fifefantasinails@gmail.com
  4, 5, 6- nie
  Moja najwieksza pasja jest malowanie i tworzenie czegos nowego. Pazurki, chociaz to mala forma, ale zaspakajaja potrzebe tworcza.
  Buziaki kochana i zycze duuuuzo pomyslow i inwencji tworczej <3

  OdpowiedzUsuń
 13. jak pięknie to napisałaś :)) wsparcie rodziny jest ogromnie ważne :) cieszę się, że jesteś z nami :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D ja też się bardzo cieszę że przyjęłyście mnie do swojego grona :) Buziaki

   Usuń
 14. 1. Obserwuję blog jako : KasiaPL
  2. Lubię na FB jako: kasiatheweak.blogspot.com
  3. Mój adres e-mail: kasiatheweak@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK kasiatheweak
  5. Link do udostępnienia : -
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją są motocykle! Uwielbiam to kiedy wsiadam na swoją maszynę, odkręcam manetkę i czuję tę wolność, wiatr we włosach, dźwięk silnika. Humor od razu się poprawia i banan na twarzy zapewniony.

  OdpowiedzUsuń
 15. Kochana gratuluję ci z całego serca!!!! życzę kolejnych co najmniej tak owocnych lat!!!! dla mnie jesteś MISTRZYNIĄ!!!!! uściski od antytalencia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasieńko każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny -wiesz o tym prawda ?! jesteś niesamowitą kobietką która dodaje nam wszystkim blogującym dziewczynom wiatru w skrzydła a to jest więcej niż talent - to prawdziwy dar kochana :) Twoja pozytywna energia jest dla nas bezcenna ♥

   Usuń
  2. Dzięki Izuś za miłe słowa :) - wiesz, że jestem Twoją wielką fanką :) i pisanie miłych komentarzy sprawia mi wielką przyjemność, bo Twoje cuda na paznokciach sprawiają, że lepiej czuję się

   Usuń
 16. 1. Obserwuję blog jako : Iwona K
  2. Lubię na FB jako: Iwona Ka.
  3. Mój adres e-mail: ivi.kalinowska@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : baner - http://ivi-art.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest rękodzieło, malarstwo, grafika warsztatowa, majsterkowanie i wszystko co się łączy z manualnymi rzeczami :) Lubie chodzić po górach, zwiedzać, zatrzymywać się po drodze by coś nowego obejrzeć. Ostatnio także bawię się makijażem oraz manicure'em :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Pięknie to napisałaś - to wspomnienie jak zakładałaś blog :) a że w 3 osobie to jeszcze lepiej się czytało :) Mój Mąż czasem też ukradkiem zagląda mi przez ramię jak piszę blog i cieszy się ze mną z mojego szczęścia. Ciekawe tylko co na to Krzysiu jak podrośnie i zobaczy, że Matka bez Jego zgody umieszcza Jego wizerunek na blogu ;) hahaha
  Ilość lakierów do wygrania mnie baaardzo zaskoczyła! Chyba oszaleję ze szczęścia jak wygram ;)

  1. Obserwuję blog jako : madziulllaaaa
  2. Lubię na FB jako: Mojmalyswiat1.blogspot.com
  3. Mój adres e-mail: madziulllaaaa@o2.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia :
  https://www.facebook.com/mojmalyswiat1/photos/a.568570959915030.1073741828.568555803249879/592504540855005/?type=1&theater
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest... rękodzieło. Różnego rodzaju! Uwielbiam tworzyć nowe rzeczy, próbować nowych metod. I z całą pewnością prowadzenie bloga również mogę zaliczyć do swoich pasji! Dzięki niemu poznaję świetnych ludzi i mam swoje miejsce, gdzie mogę dzielić się tym co robię, co lubię, co mnie wkurza.

  OdpowiedzUsuń
 18. Jaka piękna rocznica! Gratulacje i nie przestawaj zadziwiać nas swoimi pięknymi dziełkami. Twoje piękne paznokcie wnoszą trochę sztuki do naszego życia i cieszę się, że jesteś i pokazujesz te cudeńka :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Niesamowicie cieszę się że jesteś częścią blogosfery. Mam nadzieję, że przez długi czas będę mogła podziwiać Twoje paznokciowe dzieła :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Congratulations dear Ines, I am very happy that I found your blog because I enjoy your beautiful and delicate nail art each time. Your a very talented lady and you always amaze me with your nail art skills. So, I wish you many, many more blogging years.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you Andrea :) for me your presence is also very important.

   Usuń
 21. Gratuluję serdecznie roczku :) Twój dzisiejszy wpis jak zawsze mnie wzruszył, to że założyłaś bloga było najlepszą rzeczą jaką mogłaś zrobić. Dzięki temu mogłam poznać Ciebie i Twój niesamowity talent. Twój blog Izuniu dostarcza mi dużo radości, refleksji i wzruszeń. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam poznać tak cudowną osobę jak TY. Życzę Ci kolejnych lat blogowania i wiele pomysłów na kolejne dzieła. Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ♥ no i ścisnęło mi moje serduszko ze wzruszenia, dziękuję kochana Alu - jesteś magiczną kobietką :)

   Usuń
 22. Już rok... czasem mam wrażenie, że niektóre blogi są od zawsze i Twój właśnie do nich się zalicza :-)
  Cudownie, że jesteś i że prowadzisz tak wspaniały blog - jest on zdecydowanie jednym z moich ulubionych miejsc w sieci (nie tylko w blogosferze ;-) ) Życzę Ci uśmiechu na ustach non stop, samorealizacji (to jest ważne) i radości z otaczających Cię osób. I bądź tutaj jak najdłużej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie słowa i życzenia pozostaną ze mną na bardzo długo, dziękuję ♥ Bardzo się cieszę, że mogłam Cię spotkać na swojej drodze :)

   Usuń
 23. 1. Obserwuję blog jako : alina zierold
  2. Lubię na FB jako: ( Alina Zi)
  3. Mój adres e-mail: alina.zierold@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : -
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest zdobienie paznokci. Każde malowanie, albo zdobienie jest dla mnie czymś ważnym. Staram się wkładać w tę pracę całe moje serce. A poza tym uwielbiam jeszcze mojego kochanego psiaka :D

  OdpowiedzUsuń
 24. Wszystkiego najlepszego Izuś! Kolejnych cudownych lat blogowania Ci życzę :* żebyś miała nieskończoną ilość pomysłów na pazurki :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ^_^ po takich życzeniach na pewno moje pomysły nie będą miały końca :) Buziaki

   Usuń
 25. Uwielbiam Twojego bloga i nie wyobrażam sobie paznokciowej blogosfery bez Twojej ciepłej i mega pozytywnej osoby!
  Życzę Ci aby rozwój tego miejsca przebiegał w takim kierunku, jaki sobie obierzesz, spełnienia wszystkich lakierowych marzeń i aby ręka przy zdobieniach nie drżała (chociaż bardzo wątpię, że coś takiego ma miejsce). Ogromne buziaki :*
  Ps. Gratulacje dla córki, świetne zdjęcia robi :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewuniu drżenie rąk występuje i nawet nie wiesz jak często :) ale nieustająco z tym walczę i na pewno w końcu pokonam :DDD Bardzo się cieszę że mogłam Cię spotkać na swojej drodze ♥ buziaki.

   Usuń
 26. 1.Obserwuje twojego bloga jako sweet_simka
  2.Lubię facebook'a jako:Ania.ko
  3.Mój adres e-mail: ania.disco@gmail.com
  4.obserwuje instagrama jako sweetsimka (tak)
  5.Link do udostępnienia
  6.osobny post: nie,baner wstawiłam na mój blog

  7.Moją największą pasją jest pisanie opowiadań,piszę je ręcznie by ćwiczyć charakter pisma,chodź na komputerze też mam kilka zapisanych historyjek,ciągle chodzę do sklepu po nowy zeszyt (no i przy okazji po lakier do paznokci ;) ) bo nie starcza mi miejsc w poprzednich. W moich zeszytach są również różne ilustracje do opowiadań i pomysły na wzorki.

  OdpowiedzUsuń
 27. 1. Obserwuję blog jako : Edyta H.
  2. Lubię na FB jako: Edyta He
  3. Mój adres e-mail: edytka249@poczta.onet.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : tarxjant
  5. Link do udostępnienia : allthesnuff.blogspot.com
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest... O, stara! Budzisz, w mordę jeża, wilka! Nie będę klecić wierszyków, bo z mojego pióra to same badziewia pokroju Mickiewicza czy Słowackiego lecą, a popkultura rządzi, popkultura nie kocha górniaków, popkultura wielbi popkuulturę. Wierszyk - soł majnstrim! Się wyróżnię, nie walnę rymowanki, w mordę jeża, YOLO, SŁEK, WZW i ADHD! No to ten, w mordę jeża, wracając do tematu, to pytasz się Naczelnego Wąchacza. Naczelny Wąchacz wonia wszystko. Naczelny Wąchacz nie pyta, on przystawia nos do - wąsko mówiąc - wszystkiego. I chodzi potem z takim upiżdżonym nosem, bo tam wepchnie, tu prztyknie, ale w sypkie nie wsadza. Dilerów ma swoich, w mordę jeża - zmywacz do paznokci i benzyna. Miau, miau, koteczku, lubi Naczelny Wąchacz wąchać koty. Ale suche, takie najlepiej ze stodoły, byle nie spod łóżka, bo bleh. Ogółem - lubi wąchać, w mordę jeża. Lakier pachnie, zasłony woniają, książki oddają swe cząsteczki komórkom węchowym. Naczelny Wąchacz po nocach pędzi w tajnym, w mordę jeża, laboratorium, swój własny nabłonek węchowy, potem go pakuje w rdzeń kręgowy, a potem.. ma kasę na kolejne zapachy!
  Ej, stara, w mordę jeża, weź mnie wybierz, bo chcę powoniać lakiery. Ja się nie zjaram, obiecuję. Oczy mi się najwyżej zajarają :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki konkurs się nie skończył, chciałabym coś dopowiedzieć. Ekhem, ekhem. Próba mikrofonu - razrazdwarazdwarazdwa czy wszyscy mnie słyszą?
   W skrócie - chodziło mi o najrozmaitsze, niejednokrotnie pogrzybione i spod kupra wzięte zapachy, no ale cóż poradzę... taka natura kinestetyka ;)

   Usuń
 28. Aaaa...przypomniałaś mi, że ominęłam swoją rocznicę!:( :D
  Gratuluję Ines wytrwałości i życzę jeszcze wielu lat tutaj, bo Twój blog jest genialny i -dzięki tej muzyce właśnie- bardzo wyjątkowy! I również gratulacje dla córki za genialne zdjęcia! Przekaż, proszę:)

  OdpowiedzUsuń
 29. 1. Obserwuję blog jako :Anna B
  2. Lubię na FB jako: Mariamagdalena23
  3. Mój adres e-mail: ankka15@vp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : nie posiadam
  5. Link do udostępnienia : http://mariamagdalena23.blogspot.com
  6. Osobny post: nie
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest.......... gotowanie , w tym się odnajduję w 100 % , szczególnie jak mam dla kogo , sprawia mi to ogromną radość.

  OdpowiedzUsuń
 30. 1. Obserwuję blog jako : Anita Nails
  2. Lubię na FB jako: Anitka K
  3. Mój adres e-mail: anita-tk2@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK @anitanails89
  5. Link do udostępnienia : http://anitakulikowska89.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest..........to dzięki czemu znajduję się w blogosferze, czyli miłość do malowania i zdobienia paznokci. To dzięki temu czuję, że żyję. Każdy jeden ruch pędzlem sprawia, że czuję się odprężona i szczęśliwa mimo iż to nie jest moim największym marzeniem w życiu jakim jest mieć swoją rodzinę i dom. Tego nie da się opisać słowami i myślę, że Ty sama o tym wiesz najlepiej. Maluję się nie tylko rękami, pędzlem od lakieru czy do zdobień ale także sercem i oczami, tym co w naszej główce powstanie a potem całość z wielkim oddaniem, nie dla innych a głównie dla samej siebie efekt jest zadowalający gdy my same z tego jesteśmy zadowolone :) Uważam, że moje paznokcie są odzwierciedleniem moich uczuć jakie we mnie mieszkają a zaczęło się od tej maleńkiej iskierki, która w nas się tli.


  Teraz coś na temat urodzin Twojego bloga. Mimo, iż rzadko mam czas komentować to śledze wszystkie Twoje arcydziełka i zazdroszczę
  Ci tego wsparcia jakim jest Twoja rodzina, mąż i dzieci. Córa niesamowite robi zdjęcia a ja sama chciałabym doczekać tego samego... Bycia szczęśliwą i kochającą matką i żoną.
  Ciesze się, że jesteś wśród nas i że rozwijasz swoje zdolności bo masz je ogromne i nie jedna tego Ci może pozazdrościć. Widać ile Ty wkładasz w to swoje uczucia płynące z Twojego serduszka. Oby więcej takich osób było jak Ty :)
  Życzę Ci wielu zdobień i pomysłów paznokciowych oraz tego co duszyczka zapragnie :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Gratuluję rocznicy <3 wzruszyłam się czytając tego posta.. :*

  OdpowiedzUsuń
 32. Gratuluję rocznicy, miałam w lipcu i rozumiem Twoje uczucia ;-) dla mnie blogowanie jest ważne, bo jest odskocznią i daje mi coś innego, równowagę ;-) A co tam, wezmę udział, muszę rozwijać swoje stemplowanie hehe.
  1. Obserwuję blog jako : zuocienie
  2. Lubię na FB jako: Iza Ko
  3. Mój adres e-mail: zuocienie@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK zuocienie
  5. Link do udostępnienia : http://zuocienie.blogspot.com/ baner po prawej
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest.......... przebywanie z kreatywnymi ludźmi. Wiem, wiem, to nie jest pasja - ale ja jestem zainteresowana większością rzeczy, których się dotknę i obecnie najważniejsze jest dla mnie, aby otaczać się twórczymi ludźmi, to daje mi siłę, energię, kolory w życiu, sprawia, że cos poza spaniem jedzeniem i rutyną istnieje :-)

  OdpowiedzUsuń
 33. 1. Obserwuję blog jako : Emibloguje
  2. Lubię na FB jako: Emibloguje
  3. Mój adres e-mail: emibloguje@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia :baner http://emibloguje.blogspot.com
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest ZUMBA!!! To jest moje życie, które jedno tylko mam,marzeń moich odebrać sobie nie dam.Tańczyć ZUMBĘ jest moim marzeniem, pasją,nie pozwolę na to by zostało tylko wspomnieniem.Żadna choroba nie pokona moich marzeń,Oraz z ZUMBY w pamięci pięknych wrażeń.Czuję się lekko, gdy tańczyć mogę,Gdy w każdych wszelakich układach podnoszę nogę.Cudowna Zumba daje wiele mi radości, Że w sercu na długo, uśmiech i radość gości.Tak wspaniałych układów, muzyki w Zumbie nigdy nie poznałam,Dają tyle szczęścia, ile nigdy nie miałam.

  OdpowiedzUsuń
 34. Ja jak zawsze na samym końcu... :)
  Życzę Ci wspaniałych czytelników, mnóstwa pomysłów na zdobienia i wszystkiego naj, naj, najlepszego z okazji pierwszych urodzin bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Troszkę się rozczuliłam czytając Twoje początki z blogowaniem, wiem jaja to pasja :)
  Kochana Inesko , wszystkiego dobrego i samych przyjemności z blogowania w następnych latach :* :*

  OdpowiedzUsuń
 36. 1. Obserwuję blog jako : Aggi eN
  2. Lubię na FB jako: Aggi eN
  3. Mój adres e-mail: kociolekrozmaitosci@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : Aggien88
  5. Link do udostępnienia : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1458480177734155&id=100007165604725&pnref=story
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest..........makijaż <3 uwielbiam malować siebie, ale bardziej kogoś - patrzeć jak pod moimi pędzlami pojawia się wręcz inna osoba :)

  OdpowiedzUsuń
 37. 1. Obserwuję blog jako : Margaret Nail Art
  2. Lubię na FB jako:GosiaDaniel Kulik
  3. Mój adres e-mail:nailartbymargaret@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia :http://nailartbymargaret.blogspot.com/
  6. Osobny post: /NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest..........Szczęście bo to jest to, czego prawdopodobnie
  w życiu nie osiągniemy ale na szukanie go warto poświecić życie.

  Ja też nie dawno miałam pierwszy roczek bloga :) i życzę ci wszystkiego co najlepsze w blogsferze dużo inspiracji i mnóstwa nowych lakierów :)

  OdpowiedzUsuń
 38. 1. Obserwuję blog jako : Naughty Girl
  2. Lubię na FB jako: Naughty Girl
  3. Mój adres e-mail: naughtygirl0106@interia.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK/ giovannajoanna
  5. Link do udostępnienia : http://joanna-giovanna.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest muzyka i śpiew. Uwielbiam słuchać muzyki, śpiewać w domu, w chórze, w kościele, wszedzie.. Uwielbiam też grać na pianinie i skrzypcach, a wkrótce na gitarze ;)

  OdpowiedzUsuń
 39. 1. Obserwuję blog jako : L Pink
  2. Lubię na FB jako: World Pink Lipstick
  3. Mój adres e-mail: itka_xx@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : worldpinklipstick.blogspot.com baner
  6. Osobny post: TAK www.facebook.com/worldpinklipstick/posts/347622065410596
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest malowanie paznokci oraz taniec :D

  OdpowiedzUsuń
 40. 1. Obserwuję blog jako : Kolmaja
  2. Lubię na FB jako: Kasia Górska
  3. Mój adres e-mail: kasia.kolmaja@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK Kolmaja
  5. Link do udostępnienia :
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest gotowanie. Talent do gotowania odziedziczyłam po mamie, i już wiele potraw (głównie ciast :D), które zrobiłam było zachwalanych przez moją rodzinę ;)

  OdpowiedzUsuń
 41. 1. Obserwuję blog jako : specialle nails
  2. Lubię na FB jako: Katarzyna W.
  3. Mój adres e-mail:katarzynawojdyla@onet.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE bo nie mam konta
  5. Link do udostępnienia :http://rainbowonmynails.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest zdobienie paznokci. Z tego powodu kilka lat temu zalozylam bloga, ktory przestalam prowadzic gdy pojawil sie pierwszy a pozniej drugi synek. Jednak z biegiem czasu zaczelo mi tego bardzo brakowac i gdy moje dzieci juz choc odrobine sie usamodzielnily mama ma spowrotem czas by zajac sie choc na chwile tym co lubi.

  OdpowiedzUsuń
 42. 1. Obserwuję blog jako : Science Woman
  2. Lubię na FB jako: Hania Ba
  3. Mój adres e-mail: hbanasiak@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK jako science_woman
  5. Link do udostępnienia : nie
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest moja praca czyli nauka, a konkretnie onkologia:) Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogę robić to, co kocham.

  OdpowiedzUsuń
 43. 1. Obserwuję blog jako : gembula
  2. Lubię na FB jako: gembulove
  3. Mój adres e-mail: gembula78@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : gembulove.blogspot.com
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest scrapbooking

  OdpowiedzUsuń
 44. 1. Obserwuję blog jako : Justyna Łobocka
  2. Lubię na FB jako: Justyna Ł
  3. Mój adres e-mail: justynasomonino@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : www.paznokciowa.blogspot.com
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest..........moja rodzina. Banalne?? Nie wiem ale rodzina jest dla mnie wszystkim i mogę o niej opowiadać godzinami. W naszym domu żyją 4 pokolenia a każde ma inne spojrzenie na świat. Długo zastanawiałam się nad tą odpowiedzią aż zadałam sobie kluczowe pytanie. Bez czego nie mogłabym żyć i od razu nasunęła mi się ta odpowiedz:)

  OdpowiedzUsuń
 45. 1. Obserwuję blog jako : Justyna Wisniewska
  2. Lubię na FB jako:Justyna Wi / Mysiakowa
  3. Mój adres e-mail: wisniewskajus@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia :http://drobiazgowarupieciarnia.blogspot.com/
  6. Osobny post: \NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest.......... obecnie to moja chrześnica ;) To moje słoneczko ma dopiero 1,5 roku ale dla mnie to najwspanialszy czas uwielbiam kiedy się tuli do mnie, bierze moje słuchawki od tel i wkłada do uszu bo chce muzyki słuchać to mala kruszynka ktora mnie 'wypelnia' ;)

  OdpowiedzUsuń
 46. 1. Obserwuję blog jako : alizall z.
  2. Lubię na FB jako: Iza Za.
  3. Mój adres e-mail: alizalz293@interia.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK : izazal93
  5. Link do udostępnienia : banner : http://alizal.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moja największa pasja? Oczywiście paznokcie <3 Odkąd tylko pamiętam próbowałam swoich sił w ich malowaniu, zdobnictwu. Pamiętam jak jeszcze w podstawówce miałam kilka lakierów w delikatnych kolorach i wieczory kiedy to wybierałam biały lakier do zdobień, mleczy róż i dreptałam do salonu do mamy poprosić aby zrobiła mi tzw. frencha. Pamiętam również jak to tata się naśmiewał i mówił żebym w końcu się sama nauczyła bo mama do końca życia nie będzie mi paznokci malować :D A tu proszę teraz czasem mama czy znajome przychodzą do mnie z prośbą o pomalowanie paznokci. Od około 1,5 roku stałam się istną pazurkomaniaczą i włożyłam w to całe moje serducho ! Bijące coraz szybciej na widok nowych kolorowych buteleczek, naklejek wodnych i innych ozdób. Kiedy spotkam ten jedyny upragniony lakier automatycznie mam przed oczami mnóstwo wizji z jego wykorzystaniem. Uwielbiam to uczucie kiedy uda mi się przenieść jakiś zamysł na paznokcie, a jeszcze jak wyjdzie tak jak sobie zaplanowałam to już istny kosmos. Jak dla mnie nowy lakier jest ostatnio lepszy niż czekolada na gorszy dzień. Nawet wtedy zasiadam przy moim miejscu pazurkowego dowodzenia, wybieram lakier i puszczam wodze wyobraźni. Mój mały kącik udało mi się stworzyć dzięki Tobie i twojemu blogowi. Jeszcze raz za to dziękuje :* Mogłabym się tu dalej rozpisywać o lakierach ulubionych technikach itp ale każda pazurkomaniaczka wie jak to jest :)

  OdpowiedzUsuń
 47. 1. Obserwuję blog jako : Reanimacja Blondynki
  2. Lubię na FB jako: Reanimacja Blondynki
  3. Mój adres e-mail: reanimacjablondynki@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK reanimacja_blondynki
  5. Link do udostępnienia : nie
  6. Osobny post: nie
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest.......... może to zbyt łatwe, ale tak jest. Moją największą obecną pasją jest blogowanie. Blogowanie łączy w sobie pasję fotografowania, pasję pisania tekstów, pasję ogólnorozumianego marketingu! Uwielbiam odrywać się od całego świata wchodząc w tą kosmetyczną sfere, gdzie naprawdę wciąż wiele się uczę. Pisanie postów sprawia mi ogromną przyjemność. Czasami nawet siedząc na zajęciach na uczelni jak mam wenę to piszę sobie tematy postów, jak przyjdzie mi coś ciekawego do głowy. Kolejną ważną sprawą jest fotografia, uczę się robić ciekawe i nietypowe zdjęcia. A jak jakiś czytelnik mnie pochwali to mam +100 do ambicji! <3 Blogowanie pomaga mi poznawać ludzi. Dzięki blogowi mimo, że jest z Wrocławia mam znajmych w Warszawie, Katowicach, Gdańsku i mam z tymi ludźmi kontakt! To jest wspaniałe. Moją pasją jest tworzenie.. tekstów, zdjęć, recenzji, opinii oraz tworzenie nowych znajomości. Mój blog sprawia, że czuję się szczęśliwa.

  OdpowiedzUsuń
 48. 1. Obserwuję blog jako : Sabi- nails
  2. Lubię na FB jako: Sabi- nails
  3. Mój adres e-mail: sabinaziob@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK
  5. Link do udostępnienia : baner na blogu: http://sabi-nails.blogspot.com
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie:
  Moją największą pasją jest acro-joga, inaczej terapeutyczne latanie,niezbyt znane jeszcze w Polsce. Jest to połączenie gimnastyki akrobatycznej, świadomości jogi i relaksującego masażu tajskiego,. Ćwiczy się w parach lub w trójkach (wtedy trzecia osoba asekuruję osobę, która jest u góry przed ewentualnym upadkiem). Istotą AcroYogi jest bycie tu i teraz w równowadze z kimś innym. Od zwykłej jogi różni ją otwarcie się na drugiego człowieka i zaufanie mu "w ciemno", co wbrew pozorom nie każdemu przychodzi łatwo... Kiedy przychodzę na zajęcia, zapominam o stresach całego tygodnia.Kiedy mam ciężki tydzień, myślę tylko o tym, że w piątek joga- będzie dobrze :) Specyfiką jogi jest to, że nikt nikomu nic nie każe, nie trzeba na siłę nic robić. Zasadą jest aby zrobić tyle na ile się potrafi. Nikt Cię nie ocenia, nikt Cię nie wyśmieje jeśli czegoś nie umiesz, za to chętnie pomoże zrobić daną pozycję. Energia, którą daje mi grupa ludzi, o tej samej pasji, jest niesamowita. Zupełnie inna niż praktyka w domu. Polecam każdemu choć raz spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Gratuluję roczka bloga, oby ich było jak najwięcej! :)
  Obserwuję blog jako: ti ka
  Lubię na FB jako: Anna Ko
  Mój adres e-mail: tika93@onet.pl
  Link do udostępnienia: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1496078554012801&id=100008320126287&from_close_friend=1&notif_t=close_friend_activity
  Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest.... Jest ich kilka, ale wybiorę tą najważniejszą.
  Moją największą pasją jest niesienie pomocy innym, dzielenie się miłością z tymi najmniejszymi i większymi. Dlaczego? dlatego, że w życiu bywa różnie.. Są ludzie, którzy potrzebują pomocy, a nie mają jej znikąd i są tacy co wstydzą się o nią poprosić..
  Staram się jak tylko mogę, aby pomóc tym którym się tylko da. Moje serce się raduje, gdy osoba, której pomogłam uśmiecha się do mnie szczerze, jest to taki pozytywny cios, że warto i że nie przestanę robić tego dzięki czemu się spełniam.. :)

  OdpowiedzUsuń
 50. Obserwuję jako Magdalena Kusio Lubię na FB jako Magda Kusio Adres e-mail magdalenakusio@gmail.com Link do udostepnienia https://www.facebook.com/magda.kusio.9/posts/807213642674825 Odpowiedź na pytanie Moje pasje to świat kolorów . dźwięków i zapachów. Kolory to przede wszystkim lakiery do paznokci , każda wizyta w drogerii to kolejne buteleczki . Bardzo lubię słuchać muzyki , najczęściej instrumentalnej i najchętniej w towarzystwie kominka z aromatycznym woskiem .

  OdpowiedzUsuń
 51. Obserwuję jako: Aneta Grzesiuk
  Lubię na FB jako: Aneta Grzesiuk
  Adres e-mail: stein1@op.pl
  Obserwuję na Instagram jako : nie
  udostępnienie na blogu (pasek boczny na dole) :http://pikape000.blogspot.com/
  Moją największą pasją jest: robienie,i zdobienie paznokci metodą żelową,mam zamiar solidnie się do tego przyuczyć i dać z siebie wszystko, narazie nie mogłam sobie na to pozwolić ,ale teraz gdy dzieci nie są już takie małe mam zawiar wziąśćsię za to porządnie :)

  OdpowiedzUsuń
 52. 1. Obserwuję blog jako : Natalia - juicy raspberry
  2. Lubię na FB jako: Natalia Dzka
  3. Mój adres e-mail: allaboutcheapcosmetics@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : http://juicy-raspberry.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest PSYCHOLOGIA. Jest to dla mnie niezwykła i bardzo interesująca dziedzina. Uwielbiam się zagłębiać w tajniki ludzkiej psychiki, obserwować ludzi, interpretować ich zachowania oraz czytać książki psychologiczne. Człowiek jest istotą, która kryje w sobie tyle tajemnic, tyle niespodzianek i tyle zawiłości, że każdy kontakt z człowiekiem staje się interesujący i mam ochotę wejść w jego psychikę, w jego umysł i zobaczyć, co tak naprawdę się tam kryje :)

  OdpowiedzUsuń
 53. 1. Obserwuję blog jako : Agnieszka Winciorek
  2. Lubię na FB jako: Agnieszka Wi
  3. Mój adres e-mail: agnieszkawinciorek92@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia(baner) : liveagi.blogspot.com
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest bycie wolontariuszem i pomaganie innym. Ostatnio zaangażowałam się w całkowicie nową akcję. Słyszałaś o Światowych Dniach Młodzieży? Ja razem z innymi wolontariuszami z całej Polski będziemy organizować to wydarzenie. Będzie tam mnóstwo koncertów, warsztatów, gier, zabaw, a co najważniejsze chwila na skupienie, refleksję, a najważniejszego dnia spotkanie z Papieżem Franciszkiem. Zapraszam Ciebie serdecznie, bo będzie się działo!
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 54. 1. Obserwuję blog jako : Muffinowaa
  2. Lubię na FB jako: Natalka Ko
  3. Mój adres e-mail: muffinowaaa@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : nie, ale wstawiłam baner na bloga muffinowaa.blogspot.com
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest czas. I to może brzmieć dziwnie, ale czas to coś wyjątkowego. Chcę w nim zostać, chcę zrobić coś dzięki czemu ktoś mnie zapamięta, uwieczni w czasie. Uwielbiam oglądać filmy, czytać książki, robić zdjęcia, bo to zatrzymuje czas, pokazuje nam jego wyjątkowość, ulotność. Dlatego tez piszę na blogu. Nie chcę stracić żadnej myśli, żadnej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 55. 1. Obserwuję blog jako: Kamila Motylewska
  2. Lubię na FB jako: Kamila Mo.
  3. Mój adres e-mail: kam.mot.88@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako: NIE (nie mam tam konta)
  5. Link do udostępnienia: https://www.facebook.com/kamila.jankowska.9212/posts/391350007696362
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją są zwierzęta. Kocham prawie wszystkie, zwłaszcza psy. Sama mam 3 psy, które mogą mi na głowę wejść, a ja będę się z tego cieszyć (no, może oprócz bernardynki) :D Żaden pies nie umknie mojej uwadze, gdy idę ulicą (nie, nie podchodzę do nich, jak to robią małe dzieci, ale skomentować muszę :)). Kolejną moją pasją jest rusycystyka i to, co z nią związane. To z racji zainteresowań i wyuczonego zawodu (mam nadzieję, że nie zostanę publicznie skrytykowana :)). Oprócz tego kocham muzykę. To ona towarzyszy mi w tych lepszych i gorszych momentach. Mam nadzieję, że to nie jedyne pasje, jakie będę miała w życiu i jeszcze jakieś się ujawnią z biegiem lat lub poznam całkiem nowe zajęcia, które staną się moją pasją :)

  OdpowiedzUsuń
 56. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 57. 1. Obserwuję blog jako : OLALINKA
  2. Lubię na FB jako: OLA K
  3. Mój adres e-mail: olakrypska@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : /NIE
  5. Link do udostępnienia :
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest moda i wizaż , od momentu kiedy urodziłam dziecko i siedziałam w domu brakowało mi momentów gdzie mogę ładnie sie ubrać i umalować.Zaczełam czytać blogi, przeglądać gazetki inspirując sie tym .Początki byly trudne najpierw ubierałam i malowałam mame , siostrę ale również testowałam na sobie :D dziś zastanawiam się nad własnym blogiem a przede wszystkim ciesze sie ze mam swoje stałe" klientki " które zawsze przychodzą po poradę i ufają mi ! to super Czuję się spełniona! to moja pasja

  OdpowiedzUsuń
 58. 1. Obserwuję blog jako : Moon.
  2. Lubię na FB jako: Justyna Kr
  3. Mój adres e-mail:sakura251@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : nie
  5. Link do udostępnienia : nie
  6. Osobny post: nie
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest, nie mam żadnej aktywnej pasji. Bardzo lubię odpoczywać i oglądać filmy, lubię też zamieszczać zdjęcia i inspirować się innymi :)

  OdpowiedzUsuń
 59. 1. Obserwuję blog jako : Iga A
  2. Lubię na FB jako: Kinga Po
  3. Mój adres e-mail: 123igaaa@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK souril
  5. Link do udostępnienia : http://igaa123.blogspot.com/
  6. Osobny post: TAK http://igaa123.blogspot.com/2014/11/w-tym-rozdaniu-do-wygrania-jest-az-25.html
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest chyba czytanie książek. To jest coś co mnie odpręża i uspokaja. Oczywiście mam również bardziej aktywne pasję takie jak taniec czy siatkówka, ale to książki dają mi to coś. Dzięki nim odrywam się od szarej rzeczywistości i kształtuję moją osobowość

  OdpowiedzUsuń
 60. 1. Obserwuję blog jako : Pazzurr
  2. Lubię na FB jako:Gabrielle Nails
  3. Mój adres e-mail:blond.blogerka@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia :http://pazzurr.blogspot.com/2014/11/rossmannowe-szalenstwo.html
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest zajmowanie się paznokciami. Jest to coś dzięki czemu mogę się nie ttylko odprężyć ale także rozwijać swoją wyobraźnię :)

  OdpowiedzUsuń
 61. 1. Obserwuję jako: Kobra Suuu
  2.Lubię na fb jako: Justyna Lada
  3. Mój adres e-mail: justynalada@vp.pl
  4. Obserwuję na Instagramie jako: immaginative, fajnie byłoby, gdybyś również kliknęła ''obserwuj'' ;)
  5. Link do udostępnienia: http://easylifebykobra.blogspot.com/
  6. Osobny post: nie
  7. Odpowiedź na pytanie: W tej chwili i przez najbliższe pół roku nie mam czasu na zajmowanie się moją pasją, ponieważ jestem w trakcie przygotowań do matury. Mam wiele pasji min. malarstwo, czytanie książek, ale moją największą pasją jest polityka. Chciałam się wybrać na politologię ale zrezygnowałam z tego i wybieram się na ekonomię-moja druga pasja ;) Wszystkim ze słowem polityk kojarzy się osoba, która jest ''oderwana od rzeczywistości'', dla których najważniejsze są korzyści materialne i walka o ''stołki''. Patrząc na sytuację Polski i polityków to się z tym sformułowaniem zgodzę, ale istnieją osoby, dla których polityka jest pasą i mają pewną ideę zmian na lepsze i zazwyczaj są to młodzi ludzie, którzy naprawdę chcą się zająć poważnymi sprawami np. emerytury,( ja się martwię, że jeżeli nic się nie zmieni to nie dostaniemy emerytur na starość, bo nie będzie funduszy na nie) ale nie są dopuszczeni '' do stołka''. Trzeba stawiać na młodych ludzi. No ale, już jest po wyborach i widać jak pięknie są fałszowane wyniki wyborów. Wracając do mojej pasji... chciałabym kiedyś zaangażować się w to, gdy będę na studiach zamierzam się zapisać do młodzieżowej partii.
  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 62. 1. Obserwuję blog jako : Asia Kolankowska
  2. Lubię na FB jako: Asia Kol
  3. Mój adres e-mail: asiaa2912@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : http://fashion-beautynails.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest , no nie wiem jakoś zbytnio nie mam pasji. ale uwielbiam malować paznokcie. ;3  http://fashion-beautynails.blogspot.com/2014/11/5-losowanie-kartek-swiatecznych-kilka.html Zapraszamy , możesz dostać od nas kartkę świąteczną.! <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 63. 1. Obserwuję blog jako : aaangelllaaa 94
  2. Lubię na FB jako: ( angelika re)
  3. Mój adres e-mail:aaangelllaaa@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : nie
  5. Link do udostępnienia :tak baner na aaangelllaaa.blogspot.com
  6. Osobny post: nie
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest makijaż , zaczęło się od tego że chciałam zakryć niedoskonałości swojej cery i odciągnąc od niej uwagę poprzez ciekawy makijaż oczu i ust i tak wkręciłam się w temat make up'u i stopniowo z chłopczycy zaczełam malować się , dbac o paznokcie kombinujac z malowaniem i wzorkami i efektami , spodobało się to że inni to dostrzegają a jak ktoś pochwalił mój wygląd byłam i nadal jesstem w 7 niebie :) makijaż to moja pasja, dzieki niemu nabralam pewnosci siebie i jest cos o czym mysle 24/7 ;)

  OdpowiedzUsuń
 64. 1. Obserwuję blog jako Zdzisława Imianowska
  2. Lubię na FB jako Zdzisława Imi
  3. Mój adres e-mail:rybkazg2@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : nie
  5. Link do udostępnienia :
  6. Osobny post:nie
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest mój ogród.Lubię siedzieć w nim godzinami,sadzić kwiatki,pielić,podlewać to jest moje oczko w głowie.Mam klika drzewek owocowych,małą szklarenkę i czuję się w nim naprawdę spełniona.Dużo pracy wkładam w niego aby był nie tylko zadbany ale i pięknie się prezentował.Chociaż mam 28 lat i mogłabym czym innym się zajmować to właśnie czuję się tylko przy pracy w ogrodzie naprawdę spełniona:)

  OdpowiedzUsuń
 65. 1. Obserwuję blog jako : Anita Ryszka
  2. Lubię na FB jako: Anita Ry.
  3. Mój adres e-mail:anitaryszka@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia :
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest..........dekorowanie wnętrz . Kocham dekorować mój pokój w różne drobiazgi ;) Drugą największą pasją są konie , od dziecka gromadziłam książki o tych cudownych zwierzętach . Zawsze gdy w moich regionach odbywały się zawody konne nie mogło mnie tam zabraknąć .

  OdpowiedzUsuń
 66. 1. Obserwuję blog jako : nieidealniezidealnizowana
  2. Lubię na FB jako: Karolina Rogala
  3. Mój adres e-mail: karuss96@o2.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia :
  BLOG: http://nieidealniezidealnizowana.blogspot.com/p/rozdania.html
  FACEBOOK: https://www.facebook.com/nieidealniezidealnizowana.blogspot/posts/366039690226034
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest.......... posiadanie wielu pasji. Tak, jestem osobą, która nie może się zdecydować tak na prawdę co najbardziej kocha. Obecnie moja uwaga skupia się na blogowaniu, kosmetykach i fotografii - są to trzy główne pasja na chwilę obecną.
  Pasję do pisania i do kosmetyków łączę pisząc bloga kosmetycznego, ot co. Zaczęłam blogować około roku (a może trochę ponad) temu. Początkowo nie wiedziałam jak zacząć, jak się wybić, jak zdobyć czytelników. Przyszło z czasem.
  Kosmetyki są moją drugą miłością zaraz po chłopaku. Uwielbiam testować, poznawać nowe kosmetyki i marki, ale chyba przede wszystkim kupować! Lubię mieć zawsze zapasy kosmetyków, lubię je układać, przekładać, oglądać.
  Trzecią pasją na chwilę obecną jest fotografowanie. Fotografuję od ok. 11 lat. Kocham odkrywać za pomocą obiektywu to, na co przeciętny Kowalski nie zwraca uwagi na co dzień. Głównie "kręcę się" wokół tematów makro, gdyż właśnie to one mnie fascynują.
  Wszystkie trzy pasje mogę ze sobą łączyć i chyba to jest najpiękniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 67. Wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń zwłaszcza tych najskrytszych.


  1. Obserwuję blog jako : (nick)Mulinka Kordonkowa
  2. Lubię na FB jako: ( imię i dwie pierwsze litery nazwiska)Mulinka Kordonkowa
  3. Mój adres e-mail:mulinka5656@o2.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia :udostępniłam na fb na swojej osi czasu
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest..........scrapbooking

  OdpowiedzUsuń
 68. 1. Obserwuję blog jako : Paulina Wieczorek
  2. Lubię na FB jako: Paulina Wi
  3. Mój adres e-mail: pw1603@interia.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK (ms_evening)
  5. Link do udostępnienia :
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest fotografia.

  OdpowiedzUsuń
 69. 1. Obserwuję blog jako : Doomisia♥
  2. Lubię na FB jako: Dominika K.
  3. Mój adres e-mail: dominika.justyna@poczta.onet.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : nie
  5. Link do udostępnienia :
  6. Osobny post: nie
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest czytanie. Jest takie ładne powiedzenie, że nie ma logicznego powodu, dla którego litery w alfabecie powinny być ułożone po kolei. Coś w tym jest. Lubiłam czytać od zawsze, co wiązało się z spojrzeniami typu " czytasz??? Matko, masz szlaban czy co?". Po prostu nikt mnie nie rozumiał, bądź nie chciał zrozumieć tego, że czytanie jest naprawdę świetne. Obecnie mam dużo znajomych, których staram się zarażać czytaniem i powoli jakoś mi idzie. Dodać do tego te osoby, które z znam z internetu i voila! :))

  OdpowiedzUsuń
 70. 1. Obserwuję blog jako : barbulec23235
  2. Lubię na FB jako: Anna D.
  3. Mój adres e-mail: danowska.a@tlen.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : https://www.facebook.com/anna.danowska.79/posts/1512296355690887?pnref=story
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest pielęgnacja paznokci. Ciągle szukam nowych sposobów ich pielęgnacji, np. dziś odkryłam laminowanie paznokci żelatyną. Gdy kupuje nowe lakiery, czuję się jak w sklepie z cukierkami. Przeglądanie blogów lakieromaniaczek rujnuje mi portfel i powoduje, że moja szafka lakierowa się już prawie nie domyka, ale trudno kupie sobie najwyżej większą ;)
  PS. A Tobie życzę jak najwięcej roczków w blogosferze :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 71. 1. Obserwuję blog jako : Modnaania
  2. Lubię na FB jako: Anna Ci.
  3. Mój adres e-mail: modnania@o2.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : http://modnania.blogspot.com/(banner)
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest malowanie i zdobienie paznokci, oraz stylizacja paznokci. Uwielbiam to robić już od niemal 10 lat!! Uwielbiam tworzyć małe dzieła sztuki na swoich i cudzych paznokciach. Lubię patrzeć gdy dziewczyny przychodzą do mnie w brzydkich paznokciach a wychodzą w pięknych, bo paznokcie i dłonie to wizytówka zadbanej kobiety :)

  OdpowiedzUsuń
 72. 1. Obserwuję bloga jako: Eliza Em.
  2. Lubię na FB jako: Eliza Ma.
  3. Mój adres e-mail: elizamfot@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagramie jako: Elizka7
  5. Link do udostępnienia: (baner) : http://elizatakesphotoss.blogspot.com/
  6. Osobny post: nie
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest fotografia! Pozwala mi ona w jakiś sposób wyrazić siebie i pokazać innym świat, który widzę ja. Uwielbiam robić sesje gimnastyczkom i dzieciom, chciałabym bardzo rozwijać się w tym kierunku ale jednak ciężko jest się wybić. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła powiedzieć, że praca jest moją największą pasją :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 73. 1.Obserwuję bloga jako: Cherrr
  2.Lubię na fb jako: Karolina Sz.
  3.mój adres e-mail: ktos_tam_taki@interia.pl
  4.Obserwuję na instagramie jako: instacherrr
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją są lakiery! Nic nie poprawia humoru, jak nowo zakupiony lakier. :D Uwielbiam malować paznokcie sobie, jak i innym. Słuchając przy tym ulubionej muzyki. Sprawia mi to naprawdę przyjemność, gdy mogę je później podziwiać i cieszyć się pięknym kolorem lakieru. Lubię także robić zdjęcia jak i je oglądać. Dlatego śledzę wiele blogów oraz profili na innych stronach, związanych z nail artem, a niedawno sama założyłam bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 74. Gratulacje i życzę jeszcze wielu wielu lat prowadzenia bloga :)

  1. Obserwuję bloga jako: Aneta Wnuk
  2. Lubię na fb jako: Aneta Wnuk
  3. Mój e-mail: w_aneta89@wp.pl
  4. Obserwuję na instagramie: nie
  5. Link do udostepnienia: https://plus.google.com/u/0/101356830392006026616/posts
  6. Osobny post: nie
  7. Odpowiedź na pytanie: moją największą pasją jest robienie coś z niczego :) uwielbiam robić jakieś drobne ciekawe dekoracje i księgi okolicznościowe. A druga moją pasją, a właściwie tą najcenniejszą jest mój synek. Uwielbiam spędzać z nim czas i patrzeć jak się rozwija z dnia na dzień, jak codziennie uczy się czegoś nowego.

  OdpowiedzUsuń
 75. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 76. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Obserwuję blog jako : Confiance
   2. Lubię na FB jako: Dominika Żu
   3. Mój adres e-mail:didasek@vp.pl
   4. Obserwuję na Instagram jako : nie
   5. Link do udostępnienia : brak
   6. Osobny post: nie
   7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest ... nie chcę wyjść na jakąś przesłodzoną słodką romantyczkę,ale zdecydowanie patrzenie na uśmiech mojego mężczyzny. Nic nie daje mi tyle radości co patrzenie na te rysy twarzy. Dzisiaj coś robiłam i się odwróciłam,a on stał za mną i o tym nie wiedziałam,a tu takie "wow", jego uśmiech jest najcudowniejszy na świecie, rzekłabym,że dla mnie nie istnieje tylko jeden wschód i zachód Słońca w ciągu dnia, dla mnie wschód Słońca i to ten najpiękniejszy jest za każdym razem gdy on się uśmiecha, a zachód za każdym razem gdy uśmiech schodzi z kącików jego warg. Nie wiem czy to się liczy, ale pasja to pasja :D

   Usuń
 77. 1. Obserwuję blog jako : Joasiaczek
  2. Lubię na FB jako: Joanna No
  3. Mój adres e-mail: asikkk2@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : http://mowtylkoszeptem.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest podróżowanie. Zawsze wmawiałam sobie, że lubię siedzieć w jednym miejscu, że lubię spokój i porządek. Dziś już wiem, że przez połowę życia się okłamywałam. Od kiedy parę lat temu pojechałam na pierwszą wycieczkę, zrozumiałam, że podróże to coś, co sprawia, że się uśmiecham. Nie zwiedziłam dalekich krajów, nie widziałam Chińskiego Muru czy Nowego Jorku. Czasem nawet podróż do sąsiedniego miasta potrafi otworzyć oczy na wiele spraw dotąd nieznanych i pozwolić na odprężenie.

  OdpowiedzUsuń
 78. 1. Obserwuję blog jako : szyję więc jestem
  2. Lubię na FB jako: Paulina Ma.......
  3. Mój adres e-mail: pola03081993@o2.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia :https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1578549795712494&set=a.1453694261531382.1073741828.100006724650461&type=1&theater
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest szycie ubrań.Pamiętam kiedy sama pierwszy raz coś sobie uszyłam.Była to ołówkowa spódnica z szarego batystu.Byłam wtedy taka dumna.Szycie ciuchów wbrew pozorom daje mega wielką satysfakcję ,szczególnie kiedy jakaś koleżanka zapyta "Gdzie kupiłaś takie fajne spodnie",a Ty zanim odpowiesz,już wiesz że nigdzie takich samych nie znajdzie.To jest coś wspaniałego.Każda osoba,która szyła lub szyje dla siebie nadal,wie dobrze o czym mówię.Wiem,że dla innych to nie jest jakaś super pasja,ludzie robią ciekawsze rzeczy niż siedzenie godzinami przy maszynie do szycia będąc poobklejanym nitkami,ale ja to kocham.

  OdpowiedzUsuń
 79. 1. Obserwuję blog jako : Owidia
  2. Lubię na FB jako: Karina St
  3. Mój adres e-mail: carinne666@02.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : http://owidia-kosmetyki.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest...hmm.. to bardzo trudne pytanie i nie mogę odpowiedzieć na nie jednoznacznie. Jestem kobietą wielu pasji i ciężko wybrać mi tę największą spośród nich. Moimi wielkimi pasjami są: zdobienie paznokci, języki obce, muzyka, literatura, a także opieka nad zwierzętami.
  Ze zdobieniem paznokci borykam się już 2,5 roku, wtedy też założyłam bloga. Oj, jakie ja wtedy miałam okropne paznokcie! Niestety nie jestem obdarzona zbyt wielkim talentem plastycznym, więc moje pazurki nie były ładnie pomalowane, a o zdobieniach to nie ma co mówić. Do tego katowałam je nadając im zupełnie niedopasowany kanciasty kształt. Brrrr.... Teraz widzę jak przez ten czas nabrałam praktyki i zdobniczego 'obycia' i napawa mnie to ogromną dumą.
  Może to dziwne, le ja już od 6 klasy podstawówki byłam zdecydowana co chciałabym robić w przyszłości: będę germanistką. Kocham język niemiecki, uczę się go od 1 klasy podstawówki i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Tak samo kocham wszystkie inne języki obce, zwłaszcza fiński, którego już jakiś czas temu uczyłam się sama. Do tej pory gdy słyszę piosenki (szczególnie kolędy) w tym języku to odczuwam radosny dreszcz. Ale chciałabym też nauczyć się szwedzkiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego.... Byle nie angielski, nienawidzę go. Jestem osobą bardzo oryginalną, indywidualistką. Nienawidzę gdy coś jest narzucone z góry i buntuję się przeciw temu, stąd może tak niechęć wobec tego 'globalnego' języka. Wiele osób nie rozumie mojej miłości do niemieckiego i już wiele razy nasłuchałam się, że niemiecki brzmi jak rozkaz rozstrzelania i takie tam. To smutne :(
  Kocham muzykę, ona po prostu płynie w moich żyłach. Wychowałam się na dobrym rocku lat 80. słuchanym i śpiewanym przez mojego tatę, sama doszłam do tego co dla mnie najlepsze: metal, punk, rock. Wiele osób się dziwi, że tu takie delikatne motywy na paznokciach, a tu glany. A dlaczego nie? ;) Sama uwielbiam śpiewać, ale pomimo czystego głosu niestety ma on piskliwo-skrzekliwą bardzo wysoką barwę, nie należy do najprzyjemniejszych :D domownicy cierpią :D
  Odkąd nauczyłam się czytać w wieku 4 lat nie rozstaję się z książkami. Moje czytelnictwo dzieli się na 2 okresy : zanim poznałam powieści L. M. Montgomery i potem. Od momentu poznania 'Ani z Zielonego Wzgórza' zaczęłam szukać powieści obyczajowych, których fabuła toczy się od VIIIw tak do lat 50. XX, bo te podobają mi się najbardziej. Nigdy nie zapomnę mojej pierwszej książki, bardzo już sfatygowanej - 'Chatka Puchatka', którą męczyłam w kółko rodziców do zanudzenia.
  Moją ostatnią z wielkich pasji jest przebywanie ze zwierzętami. W tej chwili są ze mną Gienek - świnka morska, Bolek - chomik i dwa pieski. W swojej karierze miałam jeszcze rybki i kotkę. Dodatkowo jestem dzieckiem wsi, więc zabawa z inwentarzem dziadków nie jest mi obca. Szczególnie bliskie memu sercu były kozy i króliczki :) Moi przyszli teściowie mają hodowlę psów rasowych, za każdym razem jak jestem u nich, to nie mogę się oderwać od tych milusich maleńkich kuleczek <3
  Jak widać nie potrafię wskazać jednej największej pasji, każda z powyższych absorbuje mnie tak samo. Nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było, nie umiałabym z żadnej zrezygnować. Mało tego posiadam jeszcze wiele mniejszych pasji, powiedzmy może lepiej 'zainteresowań', ale mogłabym wymieniać je tu chyba do rana :D wspomnę tylko o włosach i gotowaniu. Często koleżanki nie mogą uwierzyć jak ja znajduję na t wszystko czas. Odpowiedź jest prosta: jak się kocha to co się robi, to czas na to będzie zawsze.

  Mam nadzieję, że nie zanudziłaś się moimi wywodami i dotrwałaś do końca :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie no to niemożliwe, że naskrobałam najwięcej ze wszystkich :D

   biorąc to jeszcze pod uwagę, to można dodać, że lubię też pisać :D

   Usuń
 80. 1. Obserwuję blog jako : nr147
  2. Lubię na FB jako: Natalia Rzepka
  3. Mój adres e-mail: nr104@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : https://plus.google.com/u/0/112502117553488530889/posts/VXYmkbo1txe
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest moda. Uwielbiam oglądać programy modowe i czytać w internecie na temat mody, pokazów, modelek... Swoją przyszłość również chciałabym związać z modą, chciałabym zostać projektantką mody. Dużo w tej mojej wypowiedz mody, ale po prostu ją uwielbiam.

  OdpowiedzUsuń
 81. 1. Obserwuję blog jako : MMMaloka
  2. Lubię na FB jako: Lakierkowo
  3. Mój adres e-mail: muminek526@wp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : baner w pasku bocznym, www.lakierkowo.blogspot.com
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest malowanie i zdobienie paznokci.

  OdpowiedzUsuń
 82. 1. Obserwuję blog jako : Inga Ryczko
  2. Lubię na FB jako: Inga Ry
  3. Mój adres e-mail: inga198@o2.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : Nie
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest jazda konna oraz zakupy. :)

  OdpowiedzUsuń
 83. 1. Obserwuję blog jako : Sylwia26
  2. Lubię na FB jako : Sylwia Klichowska
  3. Mój adres e-mail : xxxsylwusia26xxx@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagramie jako : Niestety nie mam, więc NIE ;(
  5. Link do udostępnienia : NIE
  6. Osobny post : NIE
  7. Odpowiedź na pytanie :

  Moją największą pasją jest: ŚPIEWANIE,
  No i oczywiście muzyki słuchanie,
  Od rana do wieczora muzyka w mej głowie pobrzmiewa,
  Mój totalny brak głosu po cichu wyśmiewa,
  Bo choć śpiewanie sprawia mi wiele radości,
  To doprowadza moją rodzinę do nieokiełznanej złości,
  „Zamilcz kobieto, bo fałszujesz niesłychanie,
  O ból głowy przyprawia mnie Ciebie słuchanie !”
  Ale wiecie co ? Na nic mi się zdają te ich upomnienia,
  Bo kocham śpiewanie, to mój nastrój zmienia,
  Gdy jestem smutna i na nic nie mam ochoty,
  To myślę, że inni chcieliby dostać chwilowej głuchoty,
  Krzyczę wniebogłosy śpiewając piosenki,
  I odgrywając przy tym pasujące do słów scenki,
  Śmieje się sama z siebie, bo wiem, że to komicznie wygląda,
  I nie jedna osoba ze zdumieniem na mnie wtedy spogląda.
  Lecz mi to nie przeszkadza, lubię swoje zwariowanie,
  Lepsze to niż ze smutku w poduszkę szlochanie,
  Bo każdy ma swoje zamiłowania, jedni do tańca drudzy do śpiewania,
  Inni do czytania, do zakupów robienia, a jest to wszystko potrzebne do energii uzupełnienia.

  Ś- Śpiewam nawet wtedy, gdy nie znam tekstu piosenki,
  P- Po prostu to uwielbiam, choć innym strzelają bębenki,
  I –Ilekroć muzykę słyszę, staję się odmieniona,
  E- Ewentualnie bym rzekła, że nawet zaspokojona,
  W- Wsłuchuję się uważnie, czując jak słowa się we mnie wtapiają,
  A –Ale to jest cudowne uczucie, jak w mej głowie tak pobrzmiewają,
  N- Naturalnie, że współczuje mojemu otoczeniu,
  I – I chciałabym na zawsze zatopić się w muzyki brzmieniu,
  E- Elektryzuje mnie swą energią i daje siłę do dalszej wędrówki przez życie !

  Śpiewanie i muzyka to para idealna, taka niezwykła, a taka banalna !
  Bez nich moje życie stałoby się pustką, zwykłą na wietrze fruwającą chustką…

  OdpowiedzUsuń
 84. 1. Obserwuję blog jako : adaasiek21
  2. Lubię na FB jako : Adam K
  3. Mój adres e-mail : adaasiek21@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagramie jako : NIE
  5. Link do udostępnienia : NIE
  6. Osobny post : NIE
  7. Odpowiedź na pytanie :

  Choć nie jestem kobietą, bo mężczyzną z krwi i kości,
  To dla mojej żony oczywiście oddałbym wszystkie kosztowności,
  Mimo, że nie jestem kobietą, to chciałbym powalczyć o nagrody,
  Proszę się nie śmiać, bo nie będę malował sobie lakierami brody,
  Chciałbym podarować je mojej cudownej żonie – Anusi,
  Która każdym nowym dniem, coraz bardziej mnie kusi.
  Wszystko dla niej- dla mojej księżniczki !

  Moją największą pasją są samochody,
  Zachwycałem się nimi, jak jeszcze byłem młody,
  Ten cudowny dźwięk silnika, gdy dodaję gazu,
  Krew szybciej pulsuje, czuję się lepiej od razu,
  Pamiętam to jak dzisiaj, jak marzyłem o swojej furze,
  Wznosiłem ręce i modliłem się o cud ku górze,
  A gdy stałem się pełnoletni i prawko w kieszeni miałem,
  Jeździć samochodem, wcale się nie bałem,
  Bo… no właśnie , bo samochód to moja bratnia dusza,
  Adrenalina i szybsze bicie serca, gdy samochód rusza,
  Zapach paliwa doprowadza mnie do szału,
  I jak każdy mężczyzna, nie lubię jeździć pomału,
  A gdy mam chwile czasu, lubię przy samochodzie majstrować,
  Olejem i smarem cały się wysmarować,
  Bo co to za mężczyzna, który nie umie zmienić koła,
  Takich rzeczy powinna uczyć nie jedna szkoła !
  A gdy tylko usłyszę, że w pobliżu jest zjazd samochodów,
  Nie żal mi na to żadnych dochodów,
  Sprawia mi to przyjemność, gdy mogę pooglądać ich piękne wykończenia,
  Te kolory, obicia, nie mogę opędzić się od ich ruszenia,
  Bo samochody to moja PASJA !

  Pasja – to bardzo piękne słowo…
  Każdy powinien mieć jakąś pasję…
  Pasja to nadzieja, nadzieja na lepsze jutro,
  Nadzieja na, no właśnie na co ?
  Nadzieja a raczej możliwość na bycie samym sobą,
  Na bycie kimś wyjątkowym, kimś niepowtarzalnym…
  Pasja to nowe życie,
  Pasja jest mną, Tobą, każdym,
  Pasja jest w nas, tylko trzeba ją poszukać w sobie,
  Odszukać i przetrzeć z kurzu, który na niej osiadł…
  Bo Pasja jest… nowym lepszym dniem !
  Pasja to Ty !

  OdpowiedzUsuń
 85. 1. Obserwuję blog jako : Kaś ka kasistarstyle
  2. Lubię na FB jako: Katarzyna Do..
  3. Mój adres e-mail: kasiunia1692@vp.pl
  4. Obserwuję na Instagram jako :NIE
  5. Link do udostępnienia : baner http://kasistarstyle.blogspot.com/
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest makijaż, jestem z siebie podwójnie dumna, ponieważ wszystkiego nauczyłam się sama, nikt mi w tym nie pomógł. Bardzo się cieszę kiedy widzę efekty i ludziom się to podoba, motywuje mnie to dwa razy bardziej, mam wsparcie innych i daję z siebie wszystko;) Trzeba pamiętać by robić to co się lubi robić i nie patrzeć na innych;)

  OdpowiedzUsuń
 86. 1. Obserwuję blog jako : anioleek89
  2. Lubię na FB jako: Marta Pa.
  3. Mój adres e-mail: anioleek89@gmail.com
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK martusiaa89
  5. Link do udostępnienia : NIE
  6. Osobny post: NIE
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest...hmm... zastanawiałam się dość długo nad tą odpowiedzią, ponieważ lubię wiele rzeczy, które sprawiają mi radość. Z tych takich bardziej przyziemnych spraw, to mogę powiedzieć, że moją pasją są kosmetyki. Mogę spędzić godziny segregując je, przeglądając swoje zbiory (zwłaszcza produkty do makijażu i lakiery do paznokci). Wizyty w drogeriach również mogłyby trwać kilka godzin, gdyby tylko na to czas pozwolił. Jednak myślę, że taką moją prawdziwą pasją jest pomaganie innym. Gdy to robię, to czuję, że jestem potrzebna i jeśli jakaś osoba dzięki mnie uśmiechnie się choć na chwilę i zapomni o swoich troskach i trudach dnia codziennego, to wtedy mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, bo wiem, że podarowałam komuś promyk radości :) Niestety wesprzeć finansowo raczej nikogo nie potrafię, gdyż na razie nie pracuję, ale myślę, że pieniądze nie są najważniejsze, ponieważ liczy się również wsparcie duchowe, które może być silniejsze i bardziej pomóc niż worek pieniędzy. Dlatego pomagając innym czuję, że jestem spełniona :)

  OdpowiedzUsuń
 87. 1. Obserwuję blog jako : dobiezka
  2. Lubię na FB jako: Marta D.
  4. Obserwuję na Instagram jako : TAK dobiezka
  5. Link do udostępnienia :-
  6. Osobny post: nie
  7. Odpowiedź na pytanie: Moją największą pasją jest zumba ;) maratony biegowe i cały ten sport!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa :)
Każdy komentarz dodaje mi skrzydeł i mobilizuje do tworzenia :)
Proszę nie proponuj mi obserwacji za obserwację - jeśli zostawisz komentarz i tak zajrzę do Ciebie.