Speak To Me

Witajcie :)
W wtorek z moimi kochanymi dziewczynami(córką Natalka i przyjaciółką Munią) spełniamy moje największe koncertowe marzenie i jedziemy na pierwszy w Polsce koncert Evanescence - jestem tym bardzo przejęta, ponieważ całym swoim serduchem od wielu lat marzyłam żeby usłyszeć Amy Lee na żywo :) Dzisiejsze zdobienie zrobione zostało właśnie na ten koncert a nosi je na swoich pazurkach moja córka Natalka (anioł z rockową duszą♥).
Oczywiście podstawa to czerń Sophin GelLac 655 oraz mój ulubieniec do przezroczystości Sophin Vinyl 07. Motywy odbite czarnym Konadem z płytki Major Dijit 21. Mani to rockowe negative nails ;D Motywem dzisiejszego posta jest najnowszy utwór mojej bogini Amy Lee i Evanescence.... posłuchajcie a na pewno pokochacie :)

EVONAILS - Cherry Amethist

Cześć :)
Dzisiaj chcę Wam pokazać mulitichrom marki Evonails  o nazwie CHERRY AMETHIST.
Ten fioletowo, granatowo złoty lakier z przebłyskami różu robi wrażenie na pazurkach.

Wyniki rozdania !!!!

Kochani:)
Do 31 maja trwało rozdanie w którym do wygrania były cudowne zestawy produktów SOPHIN :)
Koniecznie sprawdź czy to własnie Ty jesteś jedną wygrywających dziewczyn :)

Sophin Sand 301

Hej Kochani:)
Pamiętacie jeszcze o lakierach z efektem piasku? Ja lubię wracać do tej niespotykanej szorstkości na paznokciach ;) i dlatego chcę Wam dzisiaj pokazać niesamowitego piaskowego kameleona czyli SOPHIN SAND 301. Lakier w butelce to czerń która mieni się w odcieniach turkusu, fioletu i złota ale na paznokciach widać w nim przede wszystkim turkus.

Rozdanie !!! 3 zwycięzców :)

Hej kochani :)
To rozdanie jest skierowane do dziewczyn które nie współpracują na stałe z firmą SOPHIN !!! Dlaczego właśnie tak.... ponieważ sama jestem wielką fanką lakierów tej firmy (ich jakości, trwałości i zachwycających kolorów:)) i chciałabym żeby dziewczyny które nie miały jeszcze takiej możliwości, przekonały się na swoich pazurkach jak niesamowite są to lakiery ♥ 
Wygrywają 3 osoby !! A nagrody (każda o wartości 50 zł) to zestaw 2 lakierów i korektora w pisaku :)

Constantly

Kochani :)
Biel i czerń to kolory które są dla mnie absolutnie nie zastąpione. To kolory które najczęściej występują nie tylko na moich paznokciach ale także w moim otoczeniu. Czerń i biel można łączyć z każdym dowolnym kolorem i takie zestawienie zawsze będzie wyglądać perfekcyjnie :D
Ja po wielu próbach odnalezienia lakierowych ideałów trafiłam na biel i czerń firmy SOPHIN i od pierwszego pomalowania są dla mnie niepodważalną "doskonałością" ♥ Biel i czerń Sophin mam zarówno w wersji Vinyl jak i GelLac i mogę szczerze polecić obie wersje:) Krycie, konsystencja i trwałość tych lakierów jest dla mnie niezmiennie fenomenem w całym lakierowym świecie :) Dzisiaj możecie zobaczyć zdobienie z użyciem bieli i czerni GelLac.
Jestem ciekawa jaka biel i czerń jest według Was są lakierową "doskonałością"? Piszcie koniecznie :)